Podzimní prázdniny v Tisé 2

 • Napsal: Maruška Suchá
 • Datum: 14.11.2013

Máme tu druhý článek z letošních sůpr trůp podzimních prázninách. Neváhejte a čtěte :-)

Fotky ZDE

V sobotu jsme se měli sejít na vlakovém nádraží , ale já a Anička jsme jeli Hubertovu jízdu u Sušice.Takže jsme přijeli až v neděli.

Hned jak jsme přijeli zrovna přiběhli  někteří z ranní rozcvičky.Dala jsem si věci do pokoje a holky mě v chatce potom provedli .Všichni pomohli odnést věci do kuchyně a šli jsme na výlet.Zamířili jsme na jednu z mnoha vyhlídek a hodně tam foukalo takže všichni byli rádi že s sebou vzali šátek nebo šálu.Potom jsme pokračovali dál v cestě kolem skal. Kolem poledne jsme si sedli u cesty na trávu a dali jsme si oběd.K obědu byl rohlík se šunkou a nebo se sýrem.Když všichni dojedli tak jsme si zahráli pár her a museli jsme pokračovat v cestě.Po cestě jsme narazili na skálu a Tomek nám dovolil lézt po ní .Jediný kdo to přelez byla Verča,Bruska a Pinguin a dostali pytlík bonbonů. Já jsem to zkusila asi dva krát ale moc mi to nešlo.Všichni to chtěli zkusit alesponˇ jednou ,ale už jsme museli jít.Po celou cestu nazpátek jsme hráli hry třeba jako schovku po cestě nebo nebo na vězně.Čas utíkal a my už jsme byli skoro u chaty.hned jak jsme přišli večeře už byla skoro hotová takže se všichni stihli jenom převléci.Potom jsme si měli udělat dvojce a měli jsme si vybrat s plánku města.Já jsem byla s Ádˇou a vybrali jsme si obchodní centrum.Jenže jsme nepočítali s tím že to bude tak náročné. Nejdříve jsme museli vyřídit pár papírů a potom nakreslit plánek budovy.To nám zabralo asi nejvíc času,protože jsme to měli hodně do detailů.Potom jsme hráli nějaké hry.

V pondělí ráno jsme si nejdříve museli uklidit v pokoji a potom jsme už šli na snídani. Dopoledne jsme šli stavět do lesa stavby. My jsme si ze začátku vůbec nevěděli rady ,ale nakonec jsme naše dvoupatrové obchodní centrum postavili.Ale ještě nám stavby museli povolit.Takže nakonec se to všem podařilo. Nakonec jsme šli na krátkou procházku a hráli jsme hry. Potom jsme šli zpět do chatky na oběd. Po obědě jsme jsme šli slanˇovat na nějakou ze stěn. Nejdřive jsme si zkusili vylézt se sedákem  na skálu a potom jsme šli slanˇovat , Ze začátku jsme se koukali na ostatní a potom jsme šli hrát hry. Hráli jsme třeba na schovku  nebo jsme si jen tak povídali.Když už se stmívalo tak Tomek řekl že zbytek půjde až zítra. Na mě  taky nevišla řada tak jsem se celou dobu koukala.Po večeři nás Tomek opustil ,protože ráno potřeboval k doktorovi. Takže jsme tam zůstali s Tomem, Ondrou a Vítkem a hráli jsme hry.Třeba jako teleshoping. Kolem desáté večer jsme šli spát.

Čtvrtý den jsme měli k snídani kamiony a byli fakt výborný.Po snídani přijel Tomek společně s donutama avšicni byli rádi (samozdřejmě byli rádi že přijel Tomek).Potom jsme šli znova ke skalám.Ti co ještě nelezli tak šli dneska.Jako první dneska slanˇovala Terka a já hned po ní .Ondra Vosála nás doprovodil nahoru a potom jsme šli za Tomkem.Já jsem si sedla na trávu a koukala jak Terka leze do sedáku. Potom sešla s Tomkem na takový schod kde už se mělo začít.Během chvíle Terka byla dole a přišla řada na mě. Jakmile jsme vlezla do sedáku tak jsem se začala trochu bát.Slezli jsme s Tomkem na ten schod a měla jsem  udělat krok do zadu po chvíli jsem si to rozmyslela a řekla si že když  to zvládli všichni tak to zvládnu i já. Chvíli jsem se bála tak jsem nejdříve šla po skále a potom jsem začala skákat.Za chvíli už jsem byla dole a ani jsem si to neuvědomila. Potom byli ještě ostatní a mohli jsme jít do chatky.Tam jsme uklidili a sbalili si věci a šli jsme na autobus.Když jsme dojeli do Č. Lípy tak už byla tma . Všichni jsme se rozloučili a jeli domů.

Tohle byli ty nej nej nej nejlepší podzimky co byli.(Společně s Opárnem.)

Maruška S.

Jméno:
Název:
Váš text:
Kontrola 3+5=: (výsledek je: 8)

komentar
Autor: Bara Datum: 17.11.2013
Hezky clanek. Skoda ze jsem tam nebyla(z vypravrni to zni uzasne)ale pristi rok se budu snazit abych mohla jet a uzivat si s vami

Nejbližší akce

Víceboj

 •  

  Podporují nás:


   

   

   

   


  Děkujeme nadačnímu fondu společnosti Veolia, který finančně podpořil naše letošní letní táboření na Naději.

Nejnovější komentáře

 • DRŠMAŠ 2019

  12.01.2019 | Vojťas

  Supr článek, Máťo! Zpáteční cesta stála taky za to. Zvlášť ta hudba, kterou pouštěl strojvůdce za jízdy:-)

 • Seleška

  11.01.2019 | Jura

  Napsala jsi to úžasně.

 • Korálkové činy u Dvořáků

  17.01.2018 | Petr Dvořák

  Dost nepříjemné :D . Takže vlastně taky držíš otužování ;).

 • VÝLET NA TISKÉ SKÁLY

  13.11.2017 | René

  Nejlepší na poslední fotce je ten plakát se mnou při výstupu na Mount Holák :-D Nééé, blábolím, super článek Máťo, Rena

 • Moje 1. výprava s Chippewou

  01.11.2017 | Dáša

  Achjo, to je tak úžasný :D. Hele, ty jsi takovej spisovatel, že to snad ani není možný... Fakt super článek!

 • Moje 1. výprava s Chippewou

  01.11.2017 | Vojta

  Ahoj Máťo, na to se můžeš spolehnout :-)

 • Moje 1. výprava s Chippewou

  01.11.2017 | Matěj

  ahoj Vojto, ten článek byl suprovej. Doufám, že tu hru CLUEDO přineseš i příští výlet!

 • PLESKOTSKÉKLÁNÍ

  04.06.2016 | Malina

  Pěkný článek a ta fotka .... ještě lepší :D

© 2012 - 2020 TOM – CHIPPEWA